Jakie powinny być foteliki do jazdy tyłem?

by / wtorek, 14 Czerwiec 2022 / Published in Firmy/branże

Podróżowanie wraz z dzieckiem nie jest prostym zadaniem, ponieważ trzeba naszemu maluchowi zapewnić jak najlepsze warunki do jazdy. Aby bezpiecznie przewozić dziecko samochodem, musimy wyposażyć się w specjalny fotelik, który zadba o bezpieczeństwo dziecka oraz o jego komfort. Firma BeSafe przygotowała kilka różnych fotelików do jazdy tyłem, dzięki, którym podróżowanie dla najmłodszych nie będzie takie straszne. Przygotowane przez firmę BeSafe foteliki do jazdy tyłem są przewidziane dla dzieciaków w przedziale od 6 miesiąca życia do 4-5 roku. Najlepiej, aby w takich fotelikach podróżowały dzieci, które nie przekraczają swoją wagą 25 kilogramów. Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy jest zalecana nawet do 4 roku życia, dlatego warto wybrać sprawdzone foteliki, które posłużą długi okres czasu.

Foteliki RWF – Wysoka jakość

Firma BeSafe stara się, aby ich produkty, były jak najlepsze oraz jak najbezpieczniejsze. Dostępne u nich foteliki do jazdy tyłem, dostępne są w wielu różnych wariantach. Różnią się od siebie siedziskami, a także konstrukcją. Niektóre modele pozwalają nawet na pełny obrót fotelika o 360 stopni, dzięki czemu w razie potrzeby dziecko może również podróżować przodem do kierunku jazdy.

Wszystkie foteliki firmy BeSafe są wykonane z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu ich użytkownicy mogą liczyć na długi okres korzystania z tych produktów. Dla dziecka w foteliki bardzo ważny jest komfort, dlatego foteliki do jazdy tyłem są tak zaprojektowane, aby ich siedziska były bardzo wygodne. Oprócz tego foteliki posiadają różne możliwości regulacji, co pozwala lepiej dopasować fotelik do konkretnego dziecka oraz samochodu.

Foteliki tyłem do kierunku jazdy – bezpieczeństwo podróżowania

Firma BeSafe dba także w swoich fotelikach do jazdy tyłem o bezpieczeństwo. Z tego powodu, każdy model fotelika został tak zaprojektowany, aby w razie wypadku jak najlepiej chronić dziecko. Niektóre modele posiadają także szereg dodatkowych usprawnień, które jeszcze mocniej podnoszą bezpieczeństwo. Odpowiednio wyprofilowane zagłówki w fotelikach BeSafe, pozwalają dziecku bezpiecznie i komfortowo nawet spać w trakcie podróży samochodem.

Więcej o fotelikach do jazdy tyłem przeczytasz tu

Tagged under:
TOP