Kombajny kosmetyczne to warto wiedzieć

by / wtorek, 09 Czerwiec 2020 / Published in Firmy/branże

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na kombajny kosmetyczne dla gabinetu urody. Chcesz mieć jedno urządzenie, które wykonuje konkretne zabiegi. Chcesz, aby Twój kombajn kosmetyczny był oznaką wydajności. Oto krótki opis możliwości tego urządzenia. Wraz z praktyczną radą na końcu. 

Czym są kombajny kosmetyczne dla salonu?

Urządzenie o wysokim spektrum działania. To Twój towarzysz w trosce o klienta. Pozwala na różnorodną ofertę w salonie. Pozwala na zminimalizowanie kosztów salonu oraz przestrzeni zabiegowej. Różnorodne kombajny kosmetyczne mogą się przydać na każdym etapie budowy salonu.

Jeśli Twój salon mieści się w domu możesz postawić na małe kombajny kosmetyczne np. na 6 zabiegów. Jeśli masz profesjonalny salon możesz się zdecydować na kombajny kosmetyczne na 15 zabiegów. Jeśli prowadzisz usługi mobilne z powodzeniem możesz wykorzystać przenośny kombajn kosmetyczny na 3-4 zabiegi.

Jakie zabiegi kombajny kosmetyczne mogą wykonywać?

Każde urządzenie kosmetyczne może wykonywać dość spory zasób zabiegów. Wszystko zależy od wielkości. Jeśli kombajn kosmetyczny swoim wyglądem przypomina małą szafkę jest w stanie wykonać 10 do 20 zabiegów. Jeśli dany kombajn kosmetyczny można swobodnie postawić na szafce. Mieści się w dłoni i daje się transportować wykona około 3-4 zabiegów.

Przykładowe zabiegi wraz z opisem:

  • mikrodermabrazja diamentowa – rodzaj peelingu mechanicznego. Diamentowa głowica ściąga martwy naskórek i pozostawia skórę gładką w dotyku,
  • mezoterapia bezigłowa- zabieg z wykorzystaniem prądów elektrycznych. Celem zabiegu jest przygotowanie skóry od wchłonięcia preparatów o różnym działaniu,
  • galwan – to prąd stały. Ruchy galwaniczne z powodzeniem eliminują drobne zmarszczki, blizny oraz rozszerzone naczynia krwionośne,
  • jonosfera – metoda pomocna przy leczeniu różnych odmian trądziku. Polega na dostarczaniu z pomocą prądu substancji tj. chlorek wapnia, jodek potasu, wit.C oraz retinol,
  • liposukcja ultradźwiękowa – polega na rozbiciu kulek tłuszczu oraz ich wydaleniu z pomocą wątroby
  • oraz wiele innych zabiegów

kombajn

Czy kombajn kosmetyczny wymaga przeszkolenia?

Jeśli chodzi o urządzenia wielofunkcyjne są one trochę skomplikowane. Ustawianie wszelkich parametrów. Stosowanie różnych przycisków i opcji może być trudne dla początkującego. Jeśli chcemy, aby kombajn kosmetyczny obsługiwał klientów zaraz po instalacji warto przeszkolić pracowników.

Niektóre firmy oferujące kombajny kosmetyczne prowadzą szkolenia wdrażające. Warto skorzystać z tej opcji. Dzięki czemu Twoja kadra nauczy się prawidłowo obsługiwać urządzenie o wielofunkcyjnym działaniu.

Kombajny kosmetyczne znajdziesz na: https://medikapoland.pl/pl/content/44-kombajny-kosmetyczne

Tagged under:
TOP