Mobilny fotelik samochodowy Doona

by / piątek, 21 Styczeń 2022 / Published in Czas wolny

Fotelik samochodowy Doona+ to jedyny na świecie w pełni zintegrowany z kołami tego typu sprzęt. Takie rozwiązanie pozwala w bardzo szybkim czasie przekształcić fotelik samochodowy dla dziecka w pełni działający wózek. To pierwsze na świece takie rozwiązanie, które posiada w pełni zintegrowane koła.Mobilny fotelik samochodowy został zaprojektowany w taki sposób, aby rodzicie, mogli w bezpieczny sposób przewozić swoje dziecko.

Innowacyjna konstrukcja pozwala praktycznie i szybko transportować dziecko za pomocą tego produktu w samochodzie i poza nim. Zaprojektowany został on przez ekspertów z zakresu medycyny,  bezpieczeństwa i inżynierii. Prace nad tym produktem trwały kilka lat, aby zapewnić jak najlepsze właściwości podczas użytkowania tego produktu.

Zalety fotelika samochodowego Doona+

Konstrukcja zastosowana w tym foteliku nie jest przypadkowa. Zapewnia ona wiele zalet rodzicom, którzy dużo się przemieszczają przy użyciu samochodu wraz z dzieckiem. Przede wszystkim fotelika nie trzeba już nosić w ręce. Wygodnie można się przemieszczać z fotelikiem przy użyciu zintegrowanych kół.

Fotelik jest otwierany i zamykany za pomocą jednego przycisku. Dzięki możliwości składania i rozkładania oszczędzamy miejsce w bagażniki. Nie musimy wozić ze sobą bowiem dodatkowego wózka. Obydwie funkcje spełnia jeden produkt, charakteryzujący się niewielką wagą i ergonomicznym rozmiarem. Ponadto fotelik ten spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Mobilny fotelik samochodowy Doona – tryby użytkowania

Mobilny Fotelik samochodowy Doona+ (zobacz produkt) posiada kilka typów pracy, które są przeznaczone do różnych sytuacji. Pierwszy tryb do tryb fotelika samochodowego. Pozwala on wygodnie zamontować fotelik do samochodu i umożliwia bezpieczne przewożenie dziecka.

Drugi tryb to tryb prowadzenia. Pozwala na manewrowanie fotelikiem podczas przemieszczania lub gdy siedzimy obok fotelika. Trzeci tryb to tryb do podróży. Najlepiej sprawdza się poza autem podczas przemieszczania i spacerów.  Fotelik może być wyposażony w specjalną wkładkę dla niemowląt.  Zapewnia ona im prawidłową pozycję w foteliki i jest bezpieczna dla ich delikatnego ciała.

Tagged under:
TOP