Praktyczna suszarka do butelek i smoczków

by / poniedziałek, 14 Marzec 2022 / Published in Czas wolny

W pielęgnacji malucha i dbaniu o jego zdrowie, niezwykle ważną rolę odgrywa zachowanie higieny, zwłaszcza podczas karmienia. Dlatego też, prócz dokładnego mycia i wyparzania butelek rodzice powinni pamiętać także o każdorazowym, dokładnym ich wysuszeniu, by w wilgotnym środowisku nie rozwinęły się groźne dla zdrowia bakterie. Doskonałą pomocą w tej kwestii będzie suszarka do butelek i smoczków Nanobébé.

Suszarka do butelek i smoczków – praktyczna pomoc i zachwycający design

Suszarka Nanobébé do butelek i smoczków zaprojektowana została w ten sposób, by nie tylko doskonale spełniać swoją rolę, ale także stanowić ozdobę każdej kuchni. Jej nowoczesny, ale jednocześnie nienachalny design pasował będzie do pomieszczenia urządzonego w praktycznie każdym stylu. Widełki w dwóch rozmiarach sprawiają, że wygodnie można wysuszyć każdą butelkę i smoczek, a fakt, że w dowolnym momencie można je zdemontować sprawia, że każdy rodzic ich rozmieszczenie może dostosować do własnych preferencji.

Po zakończeniu suszenia widełki można także całkowicie złożyć, dzięki czemu nieużywana suszarka może być przechowywana z wykorzystaniem naprawdę niewielkiej ilości miejsca. Otwarta konstrukcja zapewnia szybkie i łatwe suszenia, płaska tacka na wodę jest natomiast niezwykle prosta w opróżnianiu. Produkt zawiera także zaawansowany system odpowietrzania. Podstawa suszarki wyposażona jest w silikonową, antypoślizgową obwódkę, dzięki czemu nie przemieszcza się i nie ślizga po blacie.

Nanobébé – produkty, które rosną wraz zdzieckiem

Suszarka do butelek i smoczków posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dzięki czemu rodzic może mieć pewność, że bezpiecznie może jej używać już od pierwszych chwil życia maluszka. Kiedy dziecko przestaje korzystać już z butelek ociekacz nie staje się jednak niepotrzebna, dzięki możliwości indywidualnego rozmieszczenia widełek doskonale sprawdzi się także podczas rozszerzania diety, do suszenia małych talerzyków, miseczek czy kubeczków.

Dzięki swojej lekkiej, poręcznej i łatwej w utrzymaniu czystości budowie ociekacz do butelek stanie się na pewno jednym z ulubionym rodzicielskich gadżetów, które z powodzeniem będą służyły podczas pierwszych lat opieki nad maluchem.

Tagged under:
TOP