Przydatne gadżety dla przedsiębiorcy

by / czwartek, 12 Maj 2022 / Published in Bez kategorii

Każdy przedsiębiorca z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, jak pomocne w pracy i życiu okazują się gadżety elektroniczne. Czasem są wręcz niezastąpione i warto zawsze mieć je przy sobie. Pozwolą nam usprawnić i ułatwić niektóre czynności, dzięki czemu będziemy w stanie zaoszczędzić trochę tak cennego w dzisiejszym świecie czasu. Zobacz o czym mowa na dwóch przykładach.

Gadżety do firmy

Lokalizator z funkcją GPS

Lokalizator z funkcją GPS oraz modułem GSM to świetny pomysł na prezent dla każdego użytkownika pojazdu. Pozwala na śledzenie prywatnego auta w przypadku kradzieży z dokładnością do 5-10m. Dodatkowo jest wyposażony w wibrację, dzięki której wiadomo, kiedy samochód rusza.

Poszkodowany właściciel może z całą pewnością liczyć na precyzyjne zlokalizowanie swojej rzeczy, nie siedząc bezczynnie i nie czekając na rezultat pracy tradycyjnymi metodami służb publicznych. Namiernik to wyszukany prezent dla firm trasportowych, operatorów koparek czy posiadających w swoim asortymencie drogie sprzęty albo rozbudowaną sieć przedstawicieli handlowych. Zdecydowanie ułatwi spokojną pracę i sprawi niezawodny system kontrolowania kierowców w trasie podczas postoju.

Odtąd wiadomo będzie, w jaki sposób oraz gdzie były wykorzystywane służbowe auta. Lokalizator bezabonamentowy to dobry prezent, aby nie myśleć o dodatkowych kosztach udogodnień dla siebie. Zamontowany na cztery śrubki jest zupełnie niewidoczny dla osób niewtajemniczonych, co usprawnia jeszcze lepszą weryfikację pracy podwładnych i egzekwowanie wszelkich odstępstw od normy, nawet kilku pojazdów w jednym czasie.

Dostęp do serwera można mieć w dowolnej chwili, gdyż wystarczy posiadać komputer, tablet czy telefon. Wykrywanie swoich własności nigdy nie było tak proste i skuteczne, dzięki czemu stanie się najlepszym fachowym i eleganckim prezentem ze wszystkich.

Funkcjonalny Smartwatch

Tego typu zegarki potrafią być koszmarnie drogie. Na szczęście są wyjątki, takie jak ten. Teraz każdy za niewielkie pieniądze może stać się właścicielem w pełni funkcjonalnego, eleganckiego smartwatcha. Zegarek ten wykonany został ze stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie tylko ładnie wygląda, ale jest również bardzo odporny.

Jest w pełni kompatybilny zarówno z systemem iOS jak i Android, doskonale współpracuje więc z telefonami większości znanych marek. Zegarek, jak przystało na smartwatch sportowy, wyposażony został w monitor aktywności fizycznej, krokomierz oraz monitor snu. Dodatkowo może zastąpić telefon komórkowy, posiada bowiem możliwość dzwonienia i odbierania połączeń telefonicznych, a także dla komórek wyposażonych w system Android obierania SMSów.

Poza tym twórcy zadbali o dostępność tak funkcji jak stoper, kalkulator czy kalendarz, czyli wszystko co warto mieć pod ręką. A to wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze. Po co przepłacać jeśli można mieć sprzęt dobrej jakości za znacznie mniej?

Sprawdź co oferuje hurtownia gadżetów i prezentów: https://gadget-master.pl/pol_m_Wszystkie-produkty-461.html

Tagged under:
TOP