Stylowe sofy do domu i biura

by / wtorek, 20 Sierpień 2019 / Published in Firmy/branże

Urządzając pomieszczenia firmowe, dom, czy mieszkanie bierzemy pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich i chyba najważniejszym jest styl, w jakim zaaranżujemy naszą przestrzeń. Nie bez znaczenia jest fakt, iż meble, które postanowimy użyć do dekoracji muszą ze sobą współgrać, by uniknąć niepotrzebnego chaosu.

Sposobów na aranżację wnętrza jest dziesiątki, ale łatwo pogubić się w gąszczu inspiracji, jakie możemy znaleźć w Internecie. Jednym z bardziej popularnych stylów urządzania naszego mieszkania jest styl glamour, który łączy przepych z elegancją.

Styl glamour w naszej firmie

Styl glamour ma tak wielu zwolenników, jak  przeciwników. Dla jednych osób jest synonimem kiczu i totalnego braku wyczucia smaku, podczas gdy dla innych jest najbardziej gustowny, tworzący atmosferę luksusu i przepychu. Miłośnicy tego iście hollywoodzkiego stylu w urządzaniu wnętrz nie znają słowa ‚minimalizm’. Tu liczy się każdy detal, który tworzy otoczkę bogactwa.

W stylu glamour znakomicie odnajdują się wszelkiego rodzaju złocenia, kryształy, okazałe i efektowne oświetlenie, szkło, stylowe sofy (Naszewnetrze.pl/sofy – zobacz) i ciężkie, atłasowe zasłony. Na podłodze powinien znaleźć się wełniany dywan, a na poduszkach aksamitne lub jedwabne poszewki. Warto jednak uważać, ponieważ w stylu glamour, jak w żadnym innym łatwo można przesadzić i stworzyć wnętrze, w którym ciężko będzie przebywać. Jeśli stawiamy na wzorzyste tapety unikajmy nadmiaru bibelotów, które przytłoczą całość.

Co wchodzi w styl glamour

Postawmy na jeden element, który będzie tworzył odpowiedni klimat, bez obawy o zaburzenie aranżacji. Doskonałym pomysłem jest zakup sofy glamour, która bez wątpienia jest królową elegancji i charakteryzuje się pięknym pikowanym obiciem, wykonanym na przykład z atłasu, drewnianymi zdobieniami…całości dopełni piękna kaszmirowa narzuta i mnóstwo poduszek, które dodatkowo ocieplą klimat wnętrza i nadadzą niebanalnego, eleganckiego wykończenia.

Styl glamour charakteryzuje się niemal pałacowym przepychem, dlatego warto zadbać nie tylko o jakość najważniejszych mebli, ale i wszystkich dodatków, którymi chcemy udekorować naszą przestrzeń.

Tagged under:
TOP